Välkommen att kontakta och besöka oss!

Vi har Öppet Hus för våra deltagare hos oss flera dagar i veckan. Öppettider för kontoret i Lund: måndag, tisdag, torsdag och fredag 12.30-16.30.
Öppettider för kontoret i Malmö: måndag, onsdag, torsdag och fredag 9.00–13.00. Se kartor och adresser längre ner på sidan.

Magnus Andersson

VD, Projektansvarig, Coach, läs mer
Tel: +46 46 460 15 40
Mobil: +46 768 61 61 80
E-post: magnus@futveckling.se
LinkedIn

Magnus Hansson

Magnus Hansson

Business Developer
Tel: +46 46 460 15 41
Mobil: +46 768 61 61 85
E-post: magnus.hansson@futveckling.se
LinkedIn

Isak Hempel

Affärsutvecklare och rekryterare
Tel: +46 768 08 88 97
E-post: isak@futveckling.se

Julia Gustafsson

Projektsamordnare Tillit
Mobil: +46 104 87 50 76
Mobil: +46 725 98 31 29
E-post: julia@futveckling.se

Johan Ekelöv

Johan Ekelöv

Ekonom
Mobil: +46 768 35 55 54
E-post: johan@futveckling.se

Malin Axelsson

Malin Axelsson

Administratör
Mobil: +46 760 16 75 81
E-post: malin@futveckling.se

Johanna Boussard

Julia Björkhill

Coach, läs mer
Mobil: +46 735 78 71 04
E-post: julia.bjorkhill@futveckling.se

Fredrik Skörvald

Fredrik Skörvald

Coach, läs mer
Mobil: +46 727 28 66 80
E-post: fredrik@futveckling.se

Kristina Diné

Kristina Diné

Coach, läs mer
Mobil: +46 (0)735 18 11 41
E-post: kristina@futveckling.se

Jenny Hällström

Projektledare
Mobil: +46 (0)706 86 40 50
E-post: jenny@futveckling.se

AB Företagsutveckling i Lund

LUND

Bredgatan 2
222 21 Lund, Sverige
E-post: info@futveckling.se
Org.nr: 556818-4120

Karta Parkering

AB Företagsutveckling i Lund finns även på orterna

MALMÖ

Västmanlandsgatan 3
Ingång N
214 30 Malmö

MALMÖ

Norra Vallgatan 90
211 22 Malmö

KARLSHAMN

Lokstallarna, Prinsgatan 43
374 33 Karlshamn

Vi som coachar på AB Företagsutveckling i Lund

Magnus Andersson

Magnus Andersson

Magnus startade Företagsutveckling 2002 och har övergripande kunskap om arbetsmarknaden och har god kännedom om de flesta branscher. Magnus har stor kunskap kring olika utbildningsmöjligheter, är väl insatt i vilka möjligheter till stöd som finns och har bra kontakter med företag i Skåne.

Julia Björkhill

Johanna Boussard

Julia är utbildad beteendevetare och arbetar hos oss som jobbcoach. Julia arbetar även i ett ESF- projekt med ungdomar där det förekommer psykisk ohälsa. Tidigare har Julia arbetat inom förskola, olika serviceyrken såsom butiksbiträde, receptionist, gyminstruktör och servitris. Julia har både bott och arbetat utomlands under en period.

Fredrik Skörvald

Fredrik Skörvald

Fredrik har mer än 25 års erfarenhet av ledarskap, management och support. Arbetar med förändringsledning, coachning, rekrytering och affärsutveckling. Agerat i konsultvärlden under 18 år som konsult, projektledare, ledare, affärsutvecklare, säljare och VD. Fredrik har rekryterat över 100 personer, intervjuat mer än 1000 individer och läst mer än 5000 CV inom en mängd branscher.

Kristina Diné

Kristina Diné

Kristina har arbetat som managementkonsult, mentor, jobbcoach, starta-eget coach och ledarskapsutbildare sedan 1999. Kristina har också arbetat som ekonomichef och Finance Manager. Kristina har arbetat inom en mängd olika branscher i roller som projektledare, föreläsare, workshopledare, mentor samt förändrings- och utbildningsledare.